Pilna Lavinamoji knyga

Lavinamoji knygutė – tai puiki veiklos priemonė įvairaus amžiaus vaikams. Medžiaginė knygutė yra lengva, neplyšta, gali būti skalbiama rankomis, neužima daug vietos, o kiekvienas jos puslapis suteikia daug veiklos galimybių. Priklausomai nuo vaiko amžiaus, pomėgių ir jūsų norų, knygutė gali susidėti iš įvairių veiklos puslapių.


Kokio amžiaus vaikams?  Vaikučiams iki 1 metų reikėtų rinktis knygutę su įvairių tekstūrų puslapiais. 1-2 metų vaikučiai jau gali bandyti atlikti pirmąsias užduotėles – atsegti, atitraukti, rūšiuoti formas. Tokio amžiaus vaikams detales darome pririštas su kaspinėliais. 3-4 metų vaikai jau gali įveikti ir sunkesnes užduotis – rūšiuoti spalvas, dėlioti keturių detalių dėliones, žaisti vaidmeninius žaidimus, mokintis skaičiuoti… 5-6 metų vaikai turės ką veikti skaičiuodami, žaisdami kryžiukus-nuliukus, lavindami atmintį, mokydamiesi kalbėti apie orą, laiką, mokydamiesi dėlioti savo vardą, dėliodami sudėtingesnes dėliones, mokydamiesi užsirišti batus, pažindami raideles ir kt. Galime pagaminti ir temines knygutes, pagal jūsų vaikų pomėgius – pvz.: visos užduotėlės susijusios su Kalėdomis, metų laikais, mėgstamu herojumi ar knyga.


Įspėjimas: sudėtyje yra smulkių detalių, todėl vaikams iki 3 metų žaisti su suaugusių priežiūra.


Kokia kaina? Knygutės kaina priklauso nuo jūsų pasirinktų puslapių skaičiaus. Vieno puslapio kaina –  4,5 – 5 Eur. Mažiausias užsakomas kiekis: viršelis (du psl) + 4 vidiniai puslapiai. Daugiausia galima: viršelis (du psl) + 12 vidinių puslapių.


Kiek laiko gaminama ir kaip užsisakyti? Kiekviena knyga gaminama jums asmeniškai ir suformavus pilną užsakymą. Knygos gamybos terminas 2-3 savaitės. Jau darytus mūsų puslapius galite pasirinkti parduotuvėje ir taip suformuoti savo norimą knygą. Arba kilus klausimams, kitokiems pageidavimams visada galite susisiekti su mumis el. paštu celestia@darbeliai.com, tel.: +370-680-10055  arba rasti mus facebooke Lavinamoji knyga.


Kaip gali atrodyti mano knyga? Siūlome pasižvalgyti į jau įgyvendintus mūsų projektus.

Lavinamasis krepšys

Lavinamasis krepšys

124.00€

Nuo šiol įvairias užduotis atlikti dar smagiau - nes jos sudėtos į žaismingą krepšį, kuris bus ne ti..

124.00€

Lavinamoji knygutė 9, mergaitei, 6 psl.

Lavinamoji knygutė 9, mergaitei, 6 psl.

36.00€

Rankų darbo lavinamoji knygelė. Knygelę sudaro viršelis ir 6 veiklos puslapiai.. Norint knygutės su ..

36.00€

Rodo nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)