Teminės dekoracijos jūsų vaiko šventei

Vestuvėms

Atvirutės visoms progoms

Lavinamoji knygutė

Daugiau pasiūlymų rasite Celestia.darbeliai.com

Privatumo politika

Duomenų rinkimas

Svetainės slapukai.

Paprastiems svetainės lankytojams naudojame tik standartinius anoniminius slapukus, palengvinti naršymą arba suteikti papildomas galimybes. Taip pat savo svetainės savianalizės ir tobulinimo pagrindais renkame bendrą anoniminę lankomumo statistiką. Siūlome užpildyti kontaktinę formą, kuri palengviną  bendravimą norint užsisakyti.

Norinčių pirkti paslaugas klientų prašome standartinių duomenų sąskaitai faktūrai išrašyti. (Vardas, pavardė, adresas ir kontaktai arba įmonės rekvizitai.

Visą informaciją (netgi anoniminę) saugome atsakingai ir niekada neperduodame tretiesiems asmenims.

 

IŠSAMI PRIVATUMO IR SLAPUKŲ POLITIKA

Šią Privatumo ir slapukų politiką (toliau – Politika) taikome tais atvejais, kai lankotės Rapsoila.lt  interneto svetainėje. Ši Politika netaikoma, kai naršote kitų bendrovių interneto svetainėse patekdami per mūsų interneto svetainę.

Mūsų interneto svetainės lankytojų duomenis renkame laikydamiesi Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo, Europos Sąjungos asmens duomenų apsaugos įstatymų, kitų susijusių teisės aktų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų.

Naudodami slapukus renkame duomenis apie svetainės naudojimą. Slapukų tipai ir jų paskirtis yra pateikti lentelėje žemiau.

Surinktus duomenis apie www Rapsoila.lt svetainės lankytojus atsakingai saugome nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų.

SLAPUKŲ NAUDOJIMAS. KODĖL IR KOKIE SLAPUKAI NAUDOJAMI.

Mes naudojamės slapukais anoniminės statistikos rinkimo tikslais (svetainės lankomumas ir įpročiai).

Mūsų tikslas – kiek įmanoma pritaikyti teikiamas paslaugas pagal jūsų interesus. Slapukas – tai nedidelis kiekis informacijos, kurį mūsų serveris išsiunčia į jūsų kompiuterio standųjį diską.

Slapukais gaunama informacija gali būti panaudota:

  • Tinklapio lankomumo statistikai rinkti ir svetainės paslaugų tobulinimui.
  • nustatyti grįžtančius, registruotus vartotojus ir/ar prenumeratorius siekiant atverti jiems užsakytą turinį ar paslaugas,
  • siekiant išvengti pakartotinės registracijos nuolatiniams svetainės lankytojams,
  • siekiant vartotojams leisti lengviau patekti iš/į kitus mūsų tinklalapius
  • jūsų vartojimo įpročių stebėsenai siekiant tobulinti svetainę pagal jūsų pageidavimus.

Jūs galite bet kada ištrinti slapukus iš savo kompiuterio standžiojo disko.

Jūs galite nustatyti savo naršyklę taip, kad ji neleistų išsaugoti slapukų jūsų kompiuterio standžiajame diske, tačiau tai sumažins tinklalapio funkcionalumą, neleis naudotis prenumeruojamomis paslaugomis, kitaip tariant, dalis turinio jums bus nepasiekiama. Daugiau informacijos apie rasite: http://www.allaboutcookies.org.

Slapukų rūšys

Slapukai yra seanso ir ilgalaikiai bei pirmosios arba trečiosios šalies slapukai. Toliau paaiškinsime, ką reiškia šie terminai, kad galėtumėte geriau suprasti mūsų naudojamus slapukus ir dėl ko jie naudojami.

Seanso slapukai leidžia Jus atpažinti per vieną apsilankymą mūsų svetainėje, kad visi puslapio pakeitimai arba pasirinkimai būtų įsimenami keliaujant iš vieno puslapio į kitą. Šie slapukai leidžia greitai ir lengvai eiti per daugybę svetainės puslapių, kad kaskart apsilankius naujoje vietoje nereikėtų iš naujo apdoroti informacijos. Seanso slapukai yra laikini ir išnyksta vos tik užveriate naršyklę arba atsijungiate nuo svetainės.

Ilgalaikiai slapukai

Ilgalaikiai slapukai – tai tokie slapukai, kurie nustatytą laikotarpį išlieka Jūsų kompiuteryje pasibaigus naršymo seansui, todėl gali įrašyti tam tikras naudotojų parinktis arba veiksmus, kai svetainė aplankoma iš naujo.

Trečiųjų šalių slapukai

Tie slapukai, kuriuos naudoja kitos organizacijos per mūsų svetainę. Mūsų atveju, www.rapsoila.lt svetainėje naudojami  „Google Analytics“ slapukai, skirti analizuoti svetainės lankomumą. „Google Analytics“ anonimiškai renka informaciją apie lankytojų skaičių, vietą, iš kurios buvo naudojamasi mūsų svetaine, bei kokios svetainės dalys buvo naršomos lankytojų. Šie slapukai yra sukurti „Google Analytics“. Plačiau apie „Google Analytics“ – http://www.google.com/analytics.

Bet kokia informacija, surinkta per slapukus, yra saugoma iki slapukų galiojimo pabaigos ir nėra naudojama kitais nei šioje politikoje nurodytais tikslais.

Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės „Google Analytics“ statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

 

Kiti slapukai

Naudojame trečiųjų šalių arba įskiepių slapukus, pvz:

  • Google maps, kad galėtumėte patogiai pasižiūrėti žemėlapį su mūsų biuro adresu.
  • Kontaktinės formos (užklausos formos) slapukas, kuris leidžia mums greitai ir patogiai atsiųsti užklausą, kad galėtumėme su Jumis susisiekti
  • Socialinių tinklų (pvz: facbook, instagram) slapukus, kad galėtumėte lengviau pasidalinti informaciją su savo draugais ar sekti mūsų įmonę socialiniuose tinkluose.
  • Najienlaiškių registracijos slapukas, jeigu savo noru užsiprenumeruojate mūsų naujienas el. Paštu
  • Kalbos pakeitimo slapukas, kad galėtumėme svetainę atvaizduoti kitomis kalbomis.

 

Kiek laiko slapukai saugomi Jūsų kompiuteryje?

Slapukų saugojimo trukmė gali būti įvairi. Slapukai atnaujinami kiekvieną kartą apsilankius mūsų svetainėje.

 

Kaip ištrinti slapukus

Visada galite ištrinti slapukus, esančius Jūsų įrenginyje, naudojančiame interneto ryšį, taip pat išjungti slapukus Jūsų interneto naršyklėje.

Jūs galite išjungti slapukus, pakeisdami naršyklės nustatymus. Jeigu naudojatės kompiuteriu, galite atidaryti meniu spaudžiant CTRL+SHIFT+DELETE vienu metu. Atidarę meniu, Jūs galite ištrinti slapukus išsaugotus Jūsų kompiuteryje bei pakeisti slapukų naudojimo nustatymus. Toliau pateikiame nuorodas, kuriose galite rasti informaciją, kaip pakeisti slapukų naudojimo nustatymus kiekvienoje naršyklėje.

Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad jeigu išjungsite slapukus, galite netekti galimybės naudotis visomis mūsų tinklalapio siūlomomis paslaugomis ir funkcijomis. Išjungus slapukus interneto naršyklėje, jie nebus naudojami visose Jūsų lankomose interneto svetainėse. Primename, kad interneto naršyklės nustatymus galite keisti bet kuriuo metu, taip pat visada galite atšaukti savo sutikimą, jeigu persigalvojate.

Norėdami daugiau sužinoti apie slapukų išjungimą naršyklėje, apsilankykite šiuose tinklalapiuose:

 

Keletas naudojamų slapukų:

Duomenys apie naudojamus slapukus

(svetainę nuolat tobulanime ir keičiame todėl gali keistis kai kurie slapukai, jų pavadinimai arba kiekis, tačiau visų slapukų principas tas pats – svetainės funkcionalumas, anoniminis lankomumo stebėjimas arba užsakymo formos. Taip pat terčiųjų šalių slapųkai, tokie kaip facebook ar google kurie padeda lengviau pasidalinti informaciją )

PavadinimasAprašymasSukūrimo momentas/ Galiojimo laikas
NIDGoogle ir google analytics skirtas lankomumo stebėjimui (aniniminis). Google šiuo sausainiuku atsimeną jūsų nusatymus, kalbą.  Taip pat galiNuo sutikimo iki ištrynimo
CONSENTWP.26cf12 .gstatic.com – standartinis lankomumo stebėjimas su google analytics 
PHPSESSIDSesijai palaikyti skirtas slapukasĮėjimo į puslapį metu/iki interneto svetainės lango uždarymo
_gaŠį slapuką naudoja „Google Analytics“, kad įvertintų vartotojo apsilankymo tikslus, parengtų ataskaitas apie tinklalapio aktyvumą svetainių operatoriams ir pagerintų kliento patirtį besilankant svetainėjeNuo sutikimo/2 metai.
_gatŠie slapukai naudojami „Google Analytics“ statistinei informacijai apie interneto svetainės lankomumą rinkti.Pirmą kartą atėjus į puslapį/iki sesijos pabaigos
_gidŠis slapukas naudojamas „Google Analytics“ siekiant atpažinti Asmenį.Pirmo įėjimo į puslapį metu/2 dienos
_utm**Visi _utm prasidedantys slapukai skirti arba google analytics lankomumo stebėsenai ir/arba mūsų platinimų reklaminių kompanijų efektyvumui stebėti, kai klientas paspaudžia ant reklamos.Nuo sutikimo iki ištrynimo.
_refferer_og  
Wp-settingsVisi slapukai su wp- yra mūsų turinio valdymo sistemos slapukai palengvinantys naršymą ir užtikrinantys bei pagerinantys mūsų svetainės veikimą arba funkcijasNuo sutikimo iki ištrynimo.
Pll_languageVertimo slapukas, kad svetainė galėtų funkcionuoti keliomis kalbomis.Nuo sutikimo iki ištrynimo